Главная|Карта сайта
 
Карта сайта Обратная связь Главная
 ASX : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»
ASX : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»

Акции:

Зимова пропозиція від Mitsubishi: знижки на запчастини до 20%
Тільки в листопаді Mitsubishi Lancer за курсом 19,2 грн/$

Новости компании:

Mitsubishi на 86-му Женевському автосалоні
Mitsubishi Motors презентувала в Лос-Анджелесі оновлений ASX
Мер Лондона Борис Джонсон представив оновлений Outlander PHEV Mitsubishi в Токіо
Mitsubishi Motors, Nissan і NMKV досягли угоди спільно виробляти кей-кари наступного покоління

Другие новости:

Автосалон в Париже: мировая премьера Mitsubishi Outlander PHEV.
Mitsubishi › Кое-что понимаем в дизайне кроссовера Mitsubishi Outlander.
Начались продажи обновленного Mitsubishi Lancer X
Новое видение субкомпакта.
Mitsubishi начало поставку электрокаров для эстонских чиновников.
Гибридный Mitsubishi Evo выпустят через три года.

Мер Лондона Борис Джонсон представив оновлений Outlander PHEV Mitsubishi в Токіо

28.10.2015

Мер Лондона Борис Джонсон в Токіо представив оновлений Mitsubishi Outlander PHEV разом з президентом Mitsubishi Осаму Масуко, керуючим директором британського відділення Mitsubishi Ленсом Бредлі та іншими керівниками компанії і співробітниками.

Борис Джонсон є переконаним прихильником «зеленого» транспорту» - від велосипедів до гібридів. У березні 2015 року він оголосив про свій намір створити до 2020 року в центрі Лондона зону з ультранизьким рівнем вихлопу. Пан Джонсон заохочує компанії, які ввозять передові екологічні автомобілі до Великобританії, залучають інвестиції і надають робочі місця.

Корпорація Mitsubishi Motors розглядає Великобританію як один з найбільш значущих ринків у світі для своїх автомобілів з ультра-низькими викидами СО2. На Outlander PHEV доводиться близько 70% всіх продажів плагін-гибридів Великобританії. З моменту виведення моделі на британський ринок в 2014 році було продано 13 500 Outlander PHEV. Це найвищий показник продажів у EV+PHEV сегменті.

«Ми високо цінуємо значний прогрес, досягнутий завдяки мерові Лондона, в плані зниження шкідливих викидів в атмосферу. Ми пишаємося тим, що пан Джонсон погодився представити публіці наш новий Outlander PHEV тут, в Токіо », - сказав президент Mitsubishi Осаму Масуко.

«Цей автомобіль доводить життєздатність передових технологій, що знижують шкідливі викиди в атмосферу. Сподіваюся, що він приверне безліч покупців, коли вони зрозуміють, що широке поширення таких автомобілів призведе до зниження цін і до 2020 року Лондон стане найчистішим містом, завдяки таким автомобілям, як Outlander PHEV Mitsubishi», - зазначив Борис Джонсон.Інформаційна довідка:

Компанія «АО-Сервіс» є офіційним дилером Mitsubishi Мotors в Черкаському регіоні. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики.назад наверх
 
;