Главная|Карта сайта
 
Карта сайта Обратная связь Главная
 ASX : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»
Pajero Sport : Mitsubishi Motors : Компания «АО-Сервис»

Акции:

Зимова пропозиція від Mitsubishi: знижки на запчастини до 20%
Тільки в листопаді Mitsubishi Lancer за курсом 19,2 грн/$

Новости компании:

Mitsubishi на 86-му Женевському автосалоні
Mitsubishi Motors презентувала в Лос-Анджелесі оновлений ASX
Мер Лондона Борис Джонсон представив оновлений Outlander PHEV Mitsubishi в Токіо
Mitsubishi Motors, Nissan і NMKV досягли угоди спільно виробляти кей-кари наступного покоління

Другие новости:

Автосалон в Париже: мировая премьера Mitsubishi Outlander PHEV.
Mitsubishi › Кое-что понимаем в дизайне кроссовера Mitsubishi Outlander.
Начались продажи обновленного Mitsubishi Lancer X
Новое видение субкомпакта.
Mitsubishi начало поставку электрокаров для эстонских чиновников.
Гибридный Mitsubishi Evo выпустят через три года.

Mitsubishi Motors, Nissan і NMKV досягли угоди спільно виробляти кей-кари наступного покоління

19.10.2015

Корпорація Mitsubishi Motors, Nissan Motor Co. Ltd. і їхнє спільне підприємство NMKV Co. Ltd досягли домовленості продовжити спільний проект з виробництва кей-карів наступного покоління. Кей-кар - спеціальна категорія найменших і економічних японських автомобілів. Найближчим часом компанії підпишуть меморандум про взаєморозуміння.

Компанії прагнуть розвивати більш конкурентоспроможну продукцію за рахунок оптимізації розподілу ресурсів, ролей та обов'язків. Nissan буде більш глибоко залучений в операційні роботи з розвитку продукту, такі як розробка дизайну і тестування. NMKV відповідатиме за інженерні роботи, а виробництво автомобілів планується продовжити на заводі Mizushima, що належить Mitsubishi.

Нагадаємо, що Nissan і Mitsubishi в червні 2011 року створили компанію NMKV для спільно виробництва кей-карів. У результаті такого альянсу в червні 2013 року були представлені Nissan Dayz і Mitsubishi eK Wagon. Пізніше, в лютому 2014 року, були випущені Nissan Dayz RooX і Mitsubishi eK Space. До кінця вересня 2015 загальний обсяг продажів автомобілів в рамках спільного проекту досяг 50 0000 одиниць, що є підтвердженням безсумнівного успіху даної співпраці. Нова угода виведе цей партнерський проект на більш високий рівень.

«Для Mitsubishi кей-кари є ключовим сегментом, який формує більшу половину від загального обсягу продажів на локальному ринку Японії. Ми будемо продовжувати впроваджувати привабливі продукти на ринок, об'єднавши сильні сторони наших компаній», - сказав президент і головний операційний директор Mitsubishi Тетсуро Айкава.Інформаційна довідка:

Компанія «АО-Сервіс» є офіційним дилером Mitsubishi Мotors в Черкаському регіоні. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики.назад наверх
 
;